Bizimle, başarıya yürüyün...

Biz Sizi Arayalım!

Hizmetler

Web Tasarım

Faaliyet gösterdiğiniz sektör ve alan ile ilgili modern, etkili ve ilgi çekici full performans dinamik ve hızlı yönetilebilir bir web sitesine sahip olmak ister miydiniz?

Çekim Hizmetleri

Ürününüzü ya da hizmetlerinizi pazarlayacak olan şey görsellerdir. En doğru kamera açısı ve ışıklandırma ile firmanız için en kaliteli fotoğraf ve videoları size sunarız.

Drone Çekim Hizmetleri

Tanıtım filmlerinin yanında özel konsept çekimlerinde de drone çekimi gerçekleştirilir. İşinizi profesyonel olarak yansıtmak ve rakiplerinizden ayrışmak için drone çekimi planlayın.

Radyo ve Fenomen Desteği

Firmanızın tanıtımına radyo ve fenomen desteği sağlıyoruz. Daha büyük bir kitleye ulaşmak için reklam stratejinizi beraber oluşturabilir ve markanızı büyütebiliriz.

Konser & Organizasyon Hizmetleri

İşletmenize tanıtım amaçlı yapacağınız etkinliklere konser ve organizasyonlarınıza sanatçı hizmeti sağlıyoruz.

Grafik Tasarım

Firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizin size özel görsel tasarımlarını biz hazırlayalım senin markan senin hikayen olsun. İyi bir tasarım başarılı bir iş için önemlidir ve rekabet üstünlüğü kazanmasını sağlar.

Hakkımızda

Biz Kimiz?
Pursaklar Ajans, bölgesinde bir ilk olarak 25 Ekim 2011 tarihinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Pursaklar Ajans ailesi olarak kurulduğumuz günden beri Ankara’nın hızla büyüyen ve gelişmekte olan ilçesi Pursaklar’ın gözü kulağı ve sesi olmak için çalışmalarımıza özverili bir şekilde devam ediyoruz. Amacımıza hizmet ederken, haber içerikleri, etkinlikler, reklam tanıtım çalışmaları ve sosyal sorumluluk projelerimizle Pursaklar ilçemizin dünyaya açılan penceresi olduk. Alanında uzman kadromuz ve geçmişten bugüne kadar yaptığımız işlerin bize sağladığı tecrübelerle ülke genelinde ses getirerek dijital medya alanında da hizmet vermekten ve bizimle çalışan herkese reklam tanıtım ağında köprü olmaktan büyük keyif alıyoruz.

Ekibimiz

Müşteri Yorumları

Blog & Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Ekibimizden Destek Alabilirsiniz.