info@pursaklarajans.com 0505 506 6006

Dijital ortamda var olmanın önemini artık bilmeyen yoktur müşterilerinizin hizmetlerinize, konumunuza kampanyalarınıza daha kolay ulaşabilmesi için kurumsal web sitenizin olması büyük bir önem taşımaktadır.

Hali hazırda müşterileriniz haricinde, yeni müşterilerinde sizi kolayca bulması için dijital ortamda rakiplerinizin bir adım önüne geçmeniz gerekiyor. Günümüzde insanlar artık her şeyi internetten arattırıyor en yakınında hangi işletme varsa oraya yöneliyor.  

Pursaklar ajans kurumsal web site hizmetlerinden faydalanarak, işletmenizi dijital dünyaya açabilir daha fazla müşteri kitlesine, daha fazla bilinirliğe ulaşabilirsiniz.

Sizlere özel hazırlanan kurumsal siteniz işletmenizle alakalı özgün yazılar, ürünlerinizin tanıtımı, yol tarifiniz, yaptığınız işler hakkında bilgiler, müşterilerinizin sizlere kolay ulaşabilmesi için tüm iletişim bilgileriniz, işletmenize ait resimler ve eklenmesini istediğiniz ekstra içeriklerin yapım aşamasını pursaklar ajans üstlenmektedir.


Esnafa destek olmayı amaç edinmiş pursaklar ajans'ın süresiz kampanyalarından biri olan " vergi levhası olan pursaklar esnafına kurumsal web site 3000 TL yerine 1500 TL" kampanyasından tüm pursaklar esnafı faylanabilmektedir.

Web siteniz 7 iş günü içerisinde hazırlanıp tarafınıza teslim edilmektedir. 
- 3 Ay Ücretsiz Teknik Destek ile sitenizde oluşabilecek tüm hataları ücretsiz bir şekilde onarıyoruz.
- Tüm esnaflarımıza bir yıl ücretsiz hosting hediye ediyoruz.
- İşletmenizin adı ile veya aranmak istediğiniz anahtar kelime ile alan adınızı alıyoruz.


Kampanyadan faydalanan dijital dünyada var olmayı tercih eden müşterilerimizin tamamlanmış projelerini görmek için TIKLAYIN

Sizde dijital dünyada var olmak, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

0505 506 6006